Apartmány JAKOV  Cena se zobrazí po zadání termínu

Pokud se Vám nedaří zadat rezervaci, pošlete prosím svou objednávku mailem na info@novalja.cz. Děkujeme.

Co následuje
po vytvoření rezervace
  • V případě, že Vaše rezervace byla správně načtena do systému, obdržíte během několika minut potvrzující e-mail, kde bude uvedeno číslo rezervace, pokud jste e-mail neobdrželi, rezervace neproběhla a je nutné ji zopakovat (mezi rezervacemi vyčkejte min. 10 minut).
  • Cestovní kancelář ověří Vámi objednaná místa. V případě, že je vybrané ubytování volné, přijde Vám odkaz, pod kterým je tabulka a je nutné do ní vyplnit všechny osoby, které budou ubytované (týká se i dětí bez nároku na lůžko).
  • Po vyplnění tabulky Vám zašleme cestovní smlouvu ke kontrole a k podpisu,
  • Dále Vám přijde mail s fakturou, na základě které uhradíte zálohu. Na faktuře jsou uvedeny všechny potřebné údaje k provedení platby.
  • Doplatek se ve většině případů hradí na místě, v den příjezdu, a to v €. Tato informace je uvedena u každého domu samostatně.
  • Po obdržení platby Vám zašleme e-mail, že platba je v pořádku a Vaše rezervace je potvrzena.
  • Pokyny na cestu a ubytovací voucher zasíláme cca 10 dní před odjezdem a to e-mailem. U klientů, kteří e-mail nemají se pokyny zasílají poštou, popř. osobním vyzvednutím v kanceláři. V případě potřeby není problém nás kontaktovat dřív a tyto pokyny a voucher si vyžádat.
  • Voucher na ubytování si stačí pouze vytisknout.

Jak dobře vybrat ubytování:

Dobře vybraná ubytovací jednotka je základem dobré rezervace. Vždy si pozorně přečtěte informace o domě a také informace, které jsou u každého apartmánu/studia/pokoje v sekci INTERIÉRY. Je nutné vybírat apartmán dle počtu osob, vč. všech dětí. U některých domů mají majitelé ubytování dětí do 3 let zdarma – tato informace je pro nás důležitá. Uvádějte ji prosím v poznámce. Urychlíte tím celkový průběh Vaší rezervace. Pokud rezervaci uděláte během víkendu, je nutné počítat s tím, že k těmto rezervacím se dostaneme nejdřív v pondělí.

Pokud si nejste rezervaci jistí, kontaktujte nás a my Vám rádi pomůžeme „prokousat se“ tímto systémem. Jsme si plně vědomi, že člověk, který s takovým systémem nepracuje každý den jako my, nemusí hned všemu rozumět.

 
 
Obsazeno
Volno
Vámi vybraný termín
Nápověda
Kliknutím na libovolný den označíte termín požadovaného zájezdu.
Kdykoli můžete svůj výběr změnít kliknutím na jiný termín.
V červeně označených políčkách již není volná kapacita.